Śledź nas na:
Blog - archiwum

Akcja paczka dla przedszkola – garść informacji!

19 lipca 2019

Zawsze marzyłam o czymś swoim. O tworzeniu czegoś, co kiełkuje w mojej głowie i wychodzi spod mojego skrzydła. Kilka razy podejmowałam się różnych prac, jednak dostrzegłam pewien fakt – nie lubię mieć nad sobą nikogo. Nie pasuje mi wizja szefa nad głową mówiącego mi co mam robić. Tym bardziej nie odpowiada mi praca od – do. Mam swój rytm dnia, wiem kiedy jestem w stanie wyrzucić z siebie wiele – a kiedy moja produktywność leży poniżej poziomu podłogi. 

Ta firma to spełnienie moich marzeń.

Jestem sama dla siebie szefem. Sama wymyślam projekty, przyjmuje lub odrzucam zlecenia czy szukam ludzi i firm do współpracy. Pracuję ile chcę, jak chcę i kiedy tylko mam na to czas i ochotę. Gdy wpadnie mi do głowy pomysł – biorę się za realizację i nie czekam na akceptację „kogoś z góry”. Dlatego jeszcze zanim wydam teraz ten produkt – już daję Ci kody rabatowe. Osoby zapisane na newsletter dostały dziś wiadomość a 6 sierpnia dostaną kolejną!

Nie muszę też konsultować z nikim większych akcji jaką jest…

AKCJA PACZKA DLA PRZEDSZKOLA

Wymyśliłam sobie już jakiś czas temu, że moim memory chciałabym obdarować przedszkola. Nie jedno, nie dwa – lecz 25 placówek które każdego dnia uczą nasze dzieci. Chociaż teraz myślę, że może pod akcję podepniemy też szkoły 1-3? Mam takiego uczniaka w domu, który chętnie w memory gra – a nie oszukujmy się… świetlice szkolne czasem wołają o ratunek.

Memory będzie kosztowało najprawdopodobniej 25,90 zł!

Jakie są zasady?

Każda osoba która kupi memory może zgłosić przedszkole do akcji. Tylko dlatego to powstaje, bo chciałabym poznać więcej miejsc! Nie znam placówek w całej Polsce i tym sposobem proszę Ciebie o pomoc. Wracając do tematu – każda jedna paczka memory to jeden głos oddany na przedszkole. W wiadomości do mnie, podczas składania zamówienia napisz o jakie dokładnie chodzi. Planuję wydać dwa różne memory na raz, dlatego zamawiając dwa – masz dwa głosy!

Zabawa będzie trwała od momentu rozpoczęcia sprzedaży – 30 dni.

Później zrobimy losowanie 25 placówek. Każda otrzyma minimum 5 sztuk jednego memory i 5 sztuk drugiego. Razem 10 gier o wartości 259zł.

Mało tego! Przedszkole które otrzyma największą liczbę głosów, czyli zaangażuje rodziców – dostanie gwarancję wysyłki wszystkich naszych produktów. Czyli… jeśli wydam jakiś produkt – książeczkę, grę czy cokolwiek innego to przedszkole dostanie kilka-kilkanaście sztuk tego produktu.

 

Co myślisz o naszej akcji? 
bardzo chcę by dzieci i rodzice mieli okazję poznać nasze memory.
Prawda jest jednak taka, że bez Twojej pomocy nie trafię do przedszkola czy szkoły Twojego dziecka.

 

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

Brak komentarzy

Odpowiedz

Nasz Instagram