Śledź nas na:
Blog - archiwum

Akcja #paczkadlaprzedszkola z moimi memory! Zgłoś swoje przedszkole do zabawy!

12 września 2019

Ten post ma na celu wyjaśnienie zasad akcji którą wymyśliłam by jak największa ilość dzieci miała możliwość zagrać w nasze memory. Przecież ten produkt stworzyły dzieci dla dzieci – dlatego nie może być inaczej. Zależy  mi na tym, by przedszkola otrzymały nasze produkty ale jest jeden problem. Nie znam większości przedszkoli w naszym kraju. Poznać je mogę tylko dzięki Tobie – i dzięki temu, co napiszesz w okienku zamówienia do mnie.

Co akcja ma na celu?

Przede wszystkim dobrą zabawę. Uwielbiam sprawiać radość innym, zwłaszcza dzieciom dlatego to wszystko skierowanie jest do nich. A od Ciebie zależy to, do którego przedszkola wysyłam paczkę. Mało tego, wymyśliłam na szybko jeszcze coś! Możecie porozmawiać z rodzicami z przedszkola do którego chcecie by zostało to wszystko wysłane o wspólne zbieranie głosów. Bowiem przedszkole które będzie miało ich najwięcej otrzyma roczny zapas naszych produktów. Co to oznacza? W skrócie – każdy wydany przez nas produkt będzie wysyłany na adres przedszkola w ilości odpowiadającej ilości sal przedszkolnych x2! Czyli jeśli przedszkole liczy 10 grup – to każdy produkt wysyłam w 20 egzemplarzach.

Ile przedszkoli teraz wygrywa paczkę od nas.

O nagrodzie głównej już wspomniałam. Poza tym, zostanie nagrodzonych jeszcze 10 miejsc! Każda z placówek otrzyma paczkę produktów jednorazowo także w ilości podwójnej.

Co trzeba zrobić? Jak zgłosić przedszkole?

Kupując memory  w naszym SKLEPIE – KLIK wpisujecie w „wiadomości do sprzedającego” przedszkole które zostaje zgłoszone do akcji. Nie ważne czy kupisz jedno memory, czy dwa, czy 10! Za każdym razem, gdy składasz zamówienie możesz zgłosić przedszkole.

Przedszkola można zgłaszać od dziś, do końca września. Koniec zabawy przypada na dzień 10 października 2019  g. 24:00.

Nie ma ograniczeń w ilości. Można złożyć zamówienie na jedną grę – wtedy przedszkole otrzymuje jeden głos. Dwie gry – dwa głosy, trzy gry – trzy głosy i tak dalej. Nie ma konieczności zamawiania każdej gry osobno. Można złożyć jedno zamówienie a ja policzę głosy zgodnie z ilością gier. (Gry w zestawie także liczone są jako dwie osobne).

W zabawie biorą udział tylko zamówienia opłacone, te niezrealizowane są wykluczone z zabawy.

Organizatorem jest firma NAWROCKI MEDIA DANIEL NAWROCKI NIP 6981853247

Zabawa dotyczy produktów memory dostępnym w sklepie https://pierwsze-kroki.com/sklep/

Nagrodą główną jest zestaw memory oraz roczna wysyłka produktów pod wskazany przez zwycięzcę adres.

Dziesięć pozostałych palcówek otrzyma grę memory odpowiadającą ilości grup w przedszkolu x2.

Należy zachować fakturę zakupu, by potwierdzić złożenie głosu.

Listę przedszkoli które znalazły się na liście wygranych opublikuję jako aktualizację tego wpisu dnia 02 października 2019 roku.

Udostępniajcie! Będzie ciekawie <3 

 

 

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

Brak komentarzy

Odpowiedz

Nasz Instagram