Śledź nas na:
Blog - archiwum

Inspiracje domowe – pomysły aranżacji wnętrza!

16 października 2020

Koncepcji mamy całą masę – niby wiemy, co chcemy ale każdego dnia coś dochodzi a coś odchodzi. Początkowo chcieliśmy dom około 120 m2, a teraz? Nie jesteśmy pewni czy na takim metrażu się pomieścimy z pomieszczeniami, które tam mają być.

Aneks kuchenny z wyspą. Spory salon. Spiżarka – bo na zakupy jeździmy raz w tygodniu i jest tego naprawdę dużo, pralnia – przy 6 osobowej rodzinie, jeden kosz na pranie to za mało a nie chcę zagracać łazienki no i… sypialnia rodziców połączona z moim biurem do pracy. Kotłownia, 4 sypialnie dzieci… fajnie, jakby był pokój dla gości bo będziemy mieszkać trochę na odludziu i nocleg u nas będzie wskazany dla wielu osób. Wiadomo, że można spać w salonie – i pewnie tak to się skończy. Poza tym, dwie łazienki – jedna na dole z prysznicem, druga do góry. Przy tak licznej rodzinie, dwie łazienki to MUST HAVE – serio, teraz z jedną jest nam ciężko.

Pewnie milion razy zmienimy koncepcję. Póki co, pójdziemy w tym kierunku. A nam i Wam zostawiam to jako źródło inspiracji. Chcieliśmy coś małego, ale… nasze potrzeby są zbyt duże – wiec powstanie średni dom – na moje nieszczęście bo… kto to będzie sprzątał?

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

1 komentarz

  • Leon Ostrowski 30 października 2020 at 09:46

    Super wpis, piękne inspiracje, i jeszcze te zdjęcia- jakość świetna!

  • Odpowiedz

    Nasz Instagram