Śledź nas na:
Porady Psychologia

Jeden z najlepszych kierunków na podróż poślubną – poznaj nasz typ na udane wakacje po ślubie!

6 czerwca 2022
Jeden z najlepszych kierunków na podróż poślubną

Tematy, które są wałkowane bez końca przez nowożeńców dotyczą wszystkiego, co jest związane ze ślubem oraz weselem. Znacie to, prawda? Chociaż wcześniej organizacja tego dnia nie wprowadzała w domu młodych nerwowej atmosfery – chwilę przed ślubem czuć lekkie zagęszczenie powietrza. Poznaj jeden z najlepszych kierunków na podróż poślubną!

Myśli krążą wokół tego dnia intensywnie jak nigdy wcześniej. Na światło dziennie wychodzą takie sprawy, o których wcześniej nie myśleliśmy z niewiedzy, bądź braku wizji tego dnia.

Motywacja jednak jest wielka.

Powoli wykonujemy wszystkie ozdoby ślubne, winietki czy ankiety ślubne. Działamy z tematami, które mogą być zrobione już teraz, by w kolejnym miesiącu mieć jak najmniej spraw na głowie. Odhaczając powoli podpunkty z listy weselnej „to do” zatrzymujemy się na wcześniej bagatelizowanym podpunkcie. Niby pomijany, zrzucany na dalszy plan – lecz niezwykle ważny. Chodzi mi oczywiście o podróż poślubną. Chociaż zdania są mocno podzielone w tej kwestii, jest masa punktów spornych. Uważam że każdemu z nas należy się solidny odpoczynek po całym bardzo zabieganym i zapracowanym roku. Poznaj wybrany przez nas jeden z najlepszych kierunków na podróż poślubną.
Jeden z najlepszych kierunków na podróż poślubną

Nie my pierwsi i nie ostatni.

Organizujemy wesele samodzielnie? Wszystko co damy radę robimy sami! Zaczynając od finansowania całej imprezy, kończąc na papeterii czy ozdobach na stoły. Kto tak ma? Niektórym przychodzi to wszystko z łatwością, dla innych to czas ogromnego wyczerpania, dużego zaangażowania, jeszcze większej logistyki. Odmawiamy sobie wtedy wielu rzeczy, więc tym bardziej powinniśmy nie bagatelizować kwestii podróży poślubnej – należy nam się ten wyjazd jak nigdy.
W głowie kłębi się masa pomysłów. Tyle miejsc chcielibyśmy zobaczyć, tyle nowych zakątków do odkrycia na nas czeka. Do tak wielu krajów chcielibyśmy pojechać. Patrzeć na krajobraz, kosztować lokalnej kuchni, poznawać mentalność ludzi tam mieszkających.. oderwać się na chwilę od tego co było i odpocząć. Gdzieś daleko.
Jeden z najlepszych kierunków na podróż poślubną

Grecja to idealny kierunek na podróż poślubną.

Lot samolotem nie trwa długo, a zmęczeni przygotowaniami do tego pięknego dnia właśnie tego potrzebujecie – odpoczynku. Grecja jest też jednym z tańszych kierunków wakacyjnych proponowanych przez biura podróży. W przypadku gdy fundusze na wiele nam nie pozwolą, wiemy że wycieczka nie nadszarpnie znacząco naszego budżetu domowego. Klimat tego miejsca jest niesamowity i wcale nie dziwi mnie fakt, że to miejsce jest mocno oblegane przez wszystkich naszych znajomych.
Klimatyczne uliczki, cudowni ludzie, przepyszne jedzenie i te widoki. Dla tego co nasze oczy mogą tam zobaczyć – warto. Czy to strzał w 10? Wierzymy, że tak!
Dodam jeszcze na sam koniec. Każde z dodanych zdjęć jest własnością mojej kochanej przyjaciółki. Właśnie dlatego warto!

 

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

4 komentarze

 • misia 27 września 2018 at 15:46

  Ok ok, ale Grecja ma różne rejony i krajobrazy- który rejon masz na myśli? Gdzie konkretnie się wybieracie? Macie już jakiś hotel wypatrzony? 😉

 • Kinga 28 września 2018 at 08:31

  No właśnie. Dajcie znać jak było i gdzie dokładnie jedziecie.

 • ada 11 października 2018 at 09:30

  Super zdjecia:) moze kiedys

 • Magdalena 22 października 2020 at 14:15

  Grecja to według mnie idealny kierunek na każde wakacje, zarówno z dziećmi, znajomymi czy samodzielnie. Warto chociaż raz w życiu się tam wybrać, aby doświadczyć tej spokojnej kultury, greckiego klimatu. Osobiście byłam tam już kilka razy i na pewno jeszcze wrócę.

 • Odpowiedz

  Nasz Instagram