Śledź nas na:
Blog - archiwum

Nasza córeczka ma już 6 lat!

2 października 2020

To nie będzie długi wpis. Będzie krótko i mocno na temat.

Blanka. Blondyna, która swoim temperamentem góry przenosi. Jednego dnia tryska optymizmem, by kolejnego rzucać fochami na prawo i lewo. Lubi, gdy jest coś tak, jak ona chce. Krzyczy, gdy ktoś jej sie sprzeciwia.

Jest twarda z zewnątrz, ale miękka w środku. 

Potrafi pokazać, że coś jej sie mocno nie podoba. Jednak gdy emocje zaczną opadać… Wychodzą z niej wszystkie po kolei. Płaczę, zamyka sie w pokoju i potrzebuje chwili dla siebie.

Jest wyjątkowa! 

Taka nasza, jedyna i… Za moment spełni się jej marzenie o posiadaniu siostry. Nie dogaduje się ze starszym bratem, ale z młodszym może góry przenosić. Uwielbia Krainę Lodu i laleczki lol. Lubi tańczyć, wygłupiać sie i wcinać słodycze.

Wie czego chce, chociaż nie do końca jeszcze potrafi wypracować zakladany cel. Ale to przyjdzie z czasem. Jest silna. Będzie kimś wielkim, zobaczycie. I nie pisze tego jako zapatrzona w dziecko matka – po prostu ona jest inna niż jej rodzeństwo. Stąpa po ziemi znacznie mocniej.

A teraz… 

Kończy 6 lat. Nasza dziewczynka jest już w zerówce a my, zastanawiamy się kiedy ten czas tak uciekł. Za moment pierwsze randki, poważne rozmowy, studia, ślub… Ale dla nas zawsze zostanie mała Blaneczka. Córeczka tatusia.

Bądź szczęśliwa córeczko.

Bo zasłużyłaś jak nikt inny!

W swoim krótkim życiu, przeszłaś więcej niż niejeden dorosły. Ale wiem, że to cie tylko wzmocni i ukształtuje. Jesteś wyjątkowa!

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

6 komentarzy

 • Rafał 9 października 2020 at 07:03

  jakie zabawki małej kupujecie? Bo u nas jest to tylko i wyłącznie jest to już elektronika dla dzieci 🙂 Córka bardzo lubi roboty, zobaczymy co z niej wyrośnie, lalki barbie poszły w odstawkę.

  • pierwsze-kroki 9 października 2020 at 12:06

   U nas tak jak napisałam na topie lalki LOL i kraina lodu 🙂

  • AdamB 12 sierpnia 2021 at 21:22

   Moja córka też jest w tym wieku, więc pozwolę sobie odpisać na Twój komentarz. No i moim zdaniem trzeba znaleźć coś poza komputerem i telefonem. Elektronika – OK, ale według mnie w innym wydaniu. Ja swojej córce kupiłem hulajnogę elektryczną. Jest to super rozwiązanie. Nie siedzi przed komputerem cały czas, ale ma zabawę w postaci sportu. Połączenie technologii z zabawą. No i myślę, że taki złoty środek jest najważniejszy i najlepszy. Póki co jeszcze jej się nie znudziło, więc mam nadzieję, że udało mi się ją przekonać do aktywności fizycznej. 😀

 • Ola 29 listopada 2020 at 23:15

  moja córka ma już 8 lat i żywe srebro z niej, najbardziej kocha sport i marzy jej się nie dość ze autograf Lewandowskiego to jeszcze piłka adidas uniforia, cóż ida święta wiec mamy z mężem nie lada wyzwanie, piłkę trzeba kupić… co z autografem ? hmm 😀

 • Kamila 9 maja 2022 at 22:51

  Moja też ma 6 lat <3 piękny wiek.

 • qqq 18 maja 2022 at 18:15

  super

 • Odpowiedz

  Nasz Instagram