Śledź nas na:
Blog - archiwum

Otworzyłam sklep z ciuchami – chodź, pokaże Ci co fajnego tam jest!

14 maja 2020

Ahh! Zbieram się do tego wpisu już tak długo, jednak ciągle coś „ważniejszego” wpadało, by zająć mi skutecznie czas. Najczęściej masa pierdołek, które się kumulowały skutecznie odciągając mnie od pracy – wiesz, zawsze gdy musisz coś zrobić to pranie na Ciebie patrzy, zmywarka prosi o rozładowanie, dzieci koniecznie chcą byś sprawdziła im włosy (bo ostatnio stwierdzili, że dawno nie oglądałam ich pod względem wszy!) i miliony innych zabieraczy uwagi. 

Dziś poprosiłam wszystkich, by zajęli się sobą, a sama usiadłam by chwile popracować. Najczęściej robię to w momencie, gdy mój mąż jest w pracy. Dziś jednak nie ogarnęłam opieki nad dziećmi w tym nauki zdalnej dla dwójki z trójki, pracy na etacie, pakowania przesyłek z naszego sklepu (a raczej dwóch!) plus obowiązków domowych – 2 prania, obiad, odkurzania, zmywarka… no wiesz, to co się każdego dnia wykonuje. Auć! To za wiele dla jednej osoby, której zdrowie ostatnio nie dopisuje.

Chciałam Ci się pochwalić!

Bo marzyłam o tym od bardzo dawna! W momencie gdy podpisywaliśmy dokumenty firmowe miałam określoną wizję jak to miejcie ma wyglądać. Faktycznie, musiałam je lekko zmodyfikować, ponieważ firmowe życie sprowadziło mnie do pionu, nie było tak kolorowo na początku jak zakładałam. Nie było w planach pracy na etacie, chciałam skupić się tylko na blogu i sklepie a z czasem rozszerzyć działalność o kolejny sklep online. Udało się!

Chociaż moda nie jest moim konikiem, jest to coś co lubi moja siostra. Ja wolę zdecydowanie te działania od drugiej strony. Tych, których nie widać – sklep od wewnątrz, newsletter, facebook, instagram, planowanie strategii. Fakt, gdybym miała więcej czasu, byłoby to juz dawno rozwinięte tak, jak o tym marzyłam. Jak się nie ma co się lubi… to działamy powoli, jednak efekty są już dla mnie wystarczające!

 

Przestawię Ci nasze TOMBAGO!

Dlaczego taka nazwa? Od naszych inicjałów – TOMczak (moje nazwisko panieńskie), BAsia, GOsia = TOMBAGO. Proste prawda? Jest to sklep z ciuszkami, na każdą kieszeń – serio! Ceny jakie udało mi się wynegocjować, moim zdaniem są godne uwagi, a asortyment poszerzam każdego tygodnia. Plan jest taki, by wprowadzić jeden dzień dostaw – póki co, jesteśmy zbyt mali by tego dokonać. Kwestia czasu, myślę paru tygodni i się uda. Chciałabym też z czasem wprowadzić większa rozmiarówkę, jednak bez Twoich zamówień, nie uda mi się tego zrobić. Każdą złotówkę inwestuję dalej – dlatego jestem w stanie poszerzyć asortyment w momencie sprzedaży tego co już jest. 

Marzy mi się jeszcze moda męska!

To byłoby coś, tym bardziej – że zakupy dla par w jednym miejscu, za spoko pieniądze, brzmi jak los wygrany na loterii prawda? Ceny będą podobne do tych damskich, więc jak dla mnie – bajka. Spodnie za 69,90-79,90 czy koszulki bawełniane za 29,90-39,90 to wiele? Moim zdaniem, nie.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Zawsze, zamówienia za kwotę wyższą niż 200 zł wysyłamy ZA DARMO, a powyżej 250 zł dostajesz upominek od naszej firmy! Fajne jest też to, że zapisując się na newsletter (na samym dole strony) otrzymujesz dodatkowe 10% rabatu na zamówienie u nas. Może być jeszcze taniej i kupisz u nas za jeszcze większe „grosze”. Myślę, że udało mi się stworzyć miejsce, które jest warte uwagi. Dlaczego? Bo łączy w sobie jakość, dobrą cenę i fajny look.

A Ty co o tym myślisz?

Zapraszam Cię do sklepu – KLIK

 

 

 

 

 

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

Brak komentarzy

Odpowiedz

Nasz Instagram