Śledź nas na:
Blog - archiwum Główna - archiwum

Październik 2018 miesiącem zmian!

22 września 2017

Nienawidzę stać w miejscu. Lubię jak coś się dzieje, coś się zmienia. Poczucie że wszystko jest ciągle takie same mnie męczy. Przykładem tego może być fakt że co najmniej raz na miesiąc-dwa robię jakiś mały „remont” w mieszkaniu. Nic drastycznego, po prostu przestawiam meble. Ofiarą tego padł już pokój dzieci, około 5 razy. Salon jakieś 3 razy i nasza sypialnia – raz bez nowych rzeczy, za drugim razem dokupiliśmy meble do naszego domowego biura. Nie wiem dlaczego tak mam, nie lubię tkwić ciągle w tym samym świecie.

Kocham zmiany. Dlatego zdecydowałam się na podjęcie pracy czy rozpoczęcie studiów od tego roku. Moje dzieci zaczęły naukę w nowym przedszkolu, Daniel pracę w nowej firmie. Nasza sytuacja jest stabilna i zdecydowanie jesteśmy jednymi z tych, którzy na swój los nie mogą narzekać. Szczęście wycieka drzwiami i oknami. No ale proszę Cie.. pewnie że się kłócimy. Najczęściej podczas mojego PMS-u, ale nie tylko. Wkurza mnie to że nie wynosi śmieci, nie zawsze pomaga mi w obowiązkach domowych – zwłaszcza teraz, gdy zaczęłam pracować i nie mam tyle czasu co wcześniej. Wkurza mnie to, że wymyśla jakieś ASG czy co to jest i chce wydawać na pierdoły kasę. A już najbardziej wkurza mnie to, że robi ze mną okropną babę która nie pozwala mu nigdzie wychodzić – a wychodzi sam częściej niż niejeden facet na kuli ziemskiej. Widzisz? Wkurza mnie, ja wkurzam jego ale..

Radość z tego że możemy po całym dniu położyć się razem w naszym łóżku jest większa. Naprawdę to doceniamy. Jedna noc gdy śpimy osobno pokazuje nam to najlepiej. Wtedy wplatamy się w siebie jak słuchawki telefonu ( ale porównanie nie?) i nic nas nie rozdzieli. Jesteśmy szczęśliwi. Tak bardzo szczęśliwi że postanowiliśmy nie czekać dłużej i..

POBIERAMY SIĘ!

Aaa.. dziewczyny! W październiku 2018 zostanę żoną tego cudownego mężczyzny. Nasza rodzina będzie już formalnie rodziną. Nic i nikt nas nie rozdzieli – nie ma takiej siły. I niech mi ktoś powie że po wielkiej burzy w życiu nie wyjdzie słońce?

Jest tak, jak sobie wymarzyłam. A nawet lepiej!

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

2 komentarze

  • Kasia7212 22 września 2017 at 16:26

    gratuluje 🙂

  • Olga 22 września 2017 at 19:14

    Świetna wiadomość! Gratulacje!

  • Odpowiedz

    Nasz Instagram