Śledź nas na:
Blog - archiwum

Planner ślubny – idealne narzędzie do planowania wesela! Kupisz teraz w naszym sklepie.

14 grudnia 2019

Wieczny brak czasu, masa obowiązków i zbyt wiele spraw na głowie. Rodzinnych – bo jednak mąż pracujący na etacie i brak jego pomocy przy trójce dzieci wcale mi nie pomaga. Pracować musi, kocha to co robi – ale nie ukrywajmy, że utrzymać rodzinę też musimy. Dzieciaki do szkoły wyprawić, odebrać, zrobić obiad, posprzątać. 24h na dobę jestem też z naszym półroczniakiem i ten tekst też piszę z nim na kolanie. Takie życie wybrałam, tak lubię i tak chcę. Nie narzekam – tłumaczę się tylko dlaczego dopiero teraz powstaje tekst o naszym planerze!

Planner ślubny…

To małe dziecko trzech konsultantów ślubnych oraz grafika. Doświadczenie, wiedza i piękny design połączony w jednym produkcie za całe… 29,90! Jestem dumna z tego produktu, bo zawarłam w nim nie tylko przydatne tabelki, które można drukować tyle razy, ile masz ochotę. Możesz wykorzystać je nie tylko w celach ślubnych, ale także podczas innych okazji. Dalej, mamy tak dużo wiedzy, praktycznych rozwiązań i tekstów, które spowodują że niskim kosztem stworzysz coś naprawdę mega.

I mój totalny must have, top of the top… harmonogramy! 

Kocham planować, rozpisywać i działać zgodnie z planem. Nie lubię gdy coś mi umyka, o czymś zapominam, bądź spóźniam się z założonym celem. Organizowałam ponad rok temu swoje wesele – sama. Tylko że ja jestem po kursie, jestem konsultantem ślubnym. Było mi nieco łatwiej, wiedziałam co i kiedy należy załatwić. Teraz taką wiedzę przekazałam Tobie. Harmonogram przygotowań, formalności… a także harmonogram samego dnia ślubu. Znajdziesz też niezbędniki – rzeczy totalnie potrzebne, o których nie możesz zapomnieć tego dnia.

No ja jestem dumna!

Bo ani jeden planner na rynku nie robi tak fajnej pracy jak ten nasz. Dlaczego? Bo drukujesz go w świetnej jakości – wpinasz w segregator i tak naprawdę tworzysz coś, co jest mega funkcjonalne bo… jest TWOJE! Robisz coś tak naprawdę sama, z moją pomocą. Jednak dostosowujesz go pod siebie. Drukujesz taką ilość plansz, by ilość Cie satysfakcjonowała. Myślę intensywnie o segregatorach – by móc stworzyć taki zestaw, jednak nadal jest to w formie myśli – tu akurat boję się zaryzykować.

Co znajdziesz w środku:

 1. Planer miesięczny
 2. Planer tygodniowy
 3. Kompletny strój Panny młodej
 4. Kompletny strój Pana młodego
 5. 15 pytań, które trzeba sobie zadać na dobry start.
 6. Harmonogram przygotowań
 7. Co trzeba wiedzieć o budżecie a nikt o tym nie mówi?
 8. Budżet ślubny
 9. 10 ukrytych kosztów, które (nie)zaskoczą.
 10. Pytania do dali weselnej
 11. Pytania do zespołu/ DJ
 12. Pytania do kamerzysty
 13. Pytania do fotografa
 14. Tabelę porównującą
  – sale
  – fotografów
  – kamerzystów
  – DJ/ ZESPOŁY
  – środki transportu
 15. Kontakt do podwykonawców
 16. 5 trików na metamorfozę sali weselnej.
 17. Tabela menu
 18. Jak zapraszać, usadzać i kwaterować gości?
 19. Usadzenie gości
 20. Wybieramy noclegi!
 21. Tabela z listą gości
 22. Upominki dla gości
 23. Atrakcje weselnej
 24. Piosenki, dzięki którym wejście do kościoła będzie wyjątkowe.
 25. Piosenki, dzięki którym pierwszy taniec będzie wyjątkowy!
 26. Podział obowiązków
 27. W dniu ślubu
 28. Niezbędnik w dniu wesela
 29. Formalności po ślubie
 30. Miejsce na notatki

A co dalej?

Wyobraź sobie, że masz taki segregator. Masz w nim wszystkie swoje notatki – plany – marzenia – sugestie. Po Waszym pięknym dniu, chowasz go w szafie razem z kartkami, księgą gości czy jeszcze innymi przedmiotami, które mają być pamiątką. Wyciągasz ten planner po roku, dwóch.. po pięciu latach, dziesięciu i wszystko wraca. Te emocje, łzy, wzruszenie, zwątpienie, radość, ekscytacja, nerwy… wszystko wraca. Dla mnie to magia!

Gdzie można kupić nasz planner?

W naszym sklepie..dokładnie TUTAJ a specjalnie z okazji powstania tego wpisu, do którego zbierałam się… 2 tygodnie. Rabacik! Wpisując w zamówieniu kod : MIŁOŚĆ – otrzymasz 25% rabatu. Kupon jest ważny tylko do 18 grudnia 2019!

 

Jesteś już po, czy jeszcze przed tym wielkim dniem?

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

Brak komentarzy

Odpowiedz

Nasz Instagram