Śledź nas na:
Blog - archiwum

Plany lekcji dla chłopca i dziewczynki do druku! PDF pobierz plan lekcji.

2 września 2019

Aaaa! Nie wierzę że prawie trzy miesiące (w naszym przypadku) wakacji już się skończyły. Jestem okropna, wiele osób tego nie rozumie – ale poza perspektywą wypicia ciepłej kawy dochodzi jeszcze cisza.. i koniec tekstów – mamooo! Nudzi mi się! Ah.. tak, będzie cudownie.

Bo u nas rok szkolny to nie bajka. Miałam dużo luzu, poza ciągłymi „mamo”. Teraz będę musiała wstawać około 6, by ogarnąć dzieci do placówek – skończy się wstawanie o 8! Teraz chwilę przed tą godziną będę już w drodze do przedszkola. Później wracam do domu, a o 11:20 idę z Antkiem do szkoły – i tak dwa razy w tygodniu. O 14:30 odbieram Blankę, a o 15:50 Antka! Nie robię nic, poza chodzeniem do placówek. A sama z Maciejem w domu będę od 12 do 14 – fajnie nie?

Troszkę lepiej jest od środy do czwartku – wtedy oboje idą na ósmą, ale Antka odbieram o 12:20 a Blankę o 14:30 – więc sama jestem od 8-12 i to dwa „najlepsze” dni w tygodniu!

Piątek jest też ciekawy – od 8 każdy jest w szkole, ale już o 11:20 odbieram Antka. Natomiast 14:30 to czas powrotu Blanki.

Rok szkolny wcale nie jest taki fajny, a ja stracę jeszcze więcej czasu podczas całego dnia – nie mam pojęcia jak wyrobię się w ciągu doby ze wszystkim jak tyle czasu stracę na „dochodzenie” do placówek.

Przygotowałam dla moich dzieci takie dwa cuda, by jakoś lepiej ogarnąć to wszystko. Podzielę się grafiką, bo jest prosta – kolorowa – i za darmo. Można śmiało drukować tyle razy ile potrzeba, a wiadomo że czasem się zdarza zmiana planu w ciągu trwania roku szkolnego.

KLIK UNICORN

KLIK OWIECZKA

U Was też jest taki beznadziejny plan?

Jak rodzisz sobie z dziećmi, jeśli jest ich więcej niż jedno?

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

Brak komentarzy

Odpowiedz

Nasz Instagram