Śledź nas na:
Blog - archiwum Główna - archiwum

Podziękowania dla rodziców w dniu ślubu

8 sierpnia 2017

Ślub i wesele to nie tylko ważne wydarzenie dla pary młodej. Rodzice myślą o tym  dniu równie intensywnie co młodzi. To oni opiekowali się Tobą od najmłodszych lat. Nie zawsze są to rodzice biologiczni, nie zawsze też ktoś ma rodziców zastępczych.. jednak jestem pewna, że każdy z nas ma chociaż jedną osobę której jest wdzięczny z to co dla niego ta osoba zrobiła. To podziękowanie jest właśnie dla niej. Wstawali w nocy, pomagali, wysłuchali. Nauczyli jeździć na rowerze, pomagali w nauce, zapisali na balet. Płakali i śmiali się z Tobą. Pokazywali świat w miarę możliwości. Byli na dobre i złe..

Właśnie dlatego te podziękowania są. Nie dlatego że zapłacili za wesele, pomogli wybrać suknie i inne około ślubne rzezy. Podczas wesela dziękujemy im za opiekę. Za to że dzięki nim jesteśmy na świecie. Za to że płakali w nocy, ale mimo wszystko byli przy nas. Nie odeszli i nie poddali się gdy było ciężko, nie wybrali prostszej drogi. Takie właśnie osoby zasługują na podziękowanie w tym ważnym dniu.

Kosz z alkoholem i słodyczami

To chyba najczęściej spotykany prezent jaki para młoda wręcza rodzicom. Jest praktyczny, cenowo wypada bardzo korzystnie i spodoba się wszystkim. Bo kto nie lubi słodyczy?

Pokaz fajerwerków

To jest moje marzenie. Jestem wielką fanką takich pokazów. Widziałaś kiedyś taki pokaz połączony z muzyka? efekty są niesamowite. Kamerzysta nakręci to wszystko i rodzice będą mieli pamiątkę na zawsze.

Kwiaty

Niektórzy nie mają góry pieniędzy na organizację wesela. Stawiają na proste, tanie ale wyjątkowe rozwiązania. Bukiet kwiatów będzie w tym wypadku bardzo dobrym pomysłem.

album na zdjęcia

Jeśli dodatkowo wypełnisz go zdjęciami z Waszego dzieciństwa bądź takimi z sesji narzeczeskiej będzie to naprawdę bardzo fajny pomysł na upominek.

pokaz slajdów

Stwórzcie fajną historię ze zdjęć, filmów.. poprzeplatane dwie historie. Stwórzcie dwie osobne, które w odpowiednim czasie się połączą w jedną. Niejedna łezka w oku się zakręci..

zestaw pościeli lub ręczników

Bardzo fajną opcją przy ręcznikach będzie grawer. Ręczników i pościeli nigdy dość.

bilety do SPA

To taka nowość. Szczerze, nie spotkałam się jeszcze z takim pomysłem na żadnym weselu. Nie słyszałam by ktoś to zrobił, a pomysł jest fajny. Cały dzień relaksu w Spa każdego by ucieszył.

koszulki z fajnym napisem

Tu już Twoje pomysły wezmę górę. „najlepsza mama na świecie”, ” najlepszy tata na świecie”, „taka mama to skarb”, „mama panny młodej”, „tata na medal” a może jakieś rodzinne powiedzenie? Cokolwiek wymyślisz będzie dobrze.

zegar ze zdjęciami

Waszymi zdjęciami. Na allegro i innych serwisach jest ich cała masa. Piękna pamiątka na długo.

 

Tak naprawdę nie ważne jest to co dacie, dla rodziców najważniejsze jest wasze szczęście. Upominek to tradycja, którą warto kontynuować. Podczas wesela będzie im miło, gdy zostaną docenieni za te wszystkie trudy.

 

 

 

 

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

1 komentarz

  • Klubtanca.pl 16 lipca 2018 at 12:21

    Również ciekawą propozycją jest podarowanie kursu tańca jeżeli oczywiście są zwolennikami tańca.

  • Odpowiedz

    Nasz Instagram