Śledź nas na:
Blog - archiwum

Seriale polecane na wieczór!

20 lipca 2020

Ostatnio polubiłam się kolejny raz z serialami. Najlepiej takimi, które nie wymagają ode mnie najmniejszego skupienia. Lekkie – tak, by móc oczyścić głowę i nie myśleć.

Powiem Ci szczerze, że w wiele z tych pozycji wkręcił się mój mąż, a on ma ciężka głowę do seriali tego typu. Warto zobaczyć. Wszystkie dostępne na Netflixie – bo nie mamy innej TV w domu.

Słodkie Magnolie

Ta pozycja wyskakiwała mi milion razy, ale miniatura nie zachęcała by kliknąć. A tu proszę. W dwa/trzy dni obejrzałam wszystkie odcinki. Wciągająca historia trzech przyjaciółek – problemy, łzy, radość, nowe wyzwania. Dla mnie lekka i przyjemna.

The Order

To już bardziej już mąż niż ja. Jak widzę krew – to wychodzę. Tu jest jej mało, ale się pojawia. Magicy, wilkołaki – walka jednych z drugimi. Taki typ.

Już nie żyjesz

Obejrzałam póki co 2 odcinki i… chce więcej. Mam dziwne poczucie humoru a tu nawet sporo się śmiałam.

Pracujące mamy

Po pierwszej scenie, w której widać 3 pary piersi powiedziałam „o co tu chodzi? co to za syf” ale warto przejść pierwszy odcinek bo reszta jest super! Krótkie, 20-30 minutowe odcinki można zawsze w ciągu dnia włączyć.

W garniturach

Klasyk i zawsze będę polecała. Widziałam całość z 10 razy i planuję znów włączyć jakiegoś dnia. Nawet dla osób, które nie interesują się prawem.

Ty

O świrze, który się zakochał. Więzi, zabija i inne. Ogólne dość popaprany film.

Sex Education

 

To tez pozycja mojego męża. Uczeń udziela porad seksualnych, jego mama jest seksuologiem. Takie koło. Ciąża, problemy nastolatków i ogólnie.

 

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

Brak komentarzy

Odpowiedz

Nasz Instagram