Śledź nas na:
Blog - archiwum

Wyjątkowy prezent dla Twojej mamy! + NIESPODZIANKA DLA CIEBIE!

9 maja 2017

Mam ogromne szczęście że mam mamę obok siebie. Bywało różnie między nami, jednak większych sprzeczek nie miałam z nią nigdy. To ona zawsze stawała w mojej obronie przed tatą, ona też dowiedziała się pierwsza o ciąży Antka i pomogła mi w rozmowie z nim. Mieszkamy bardzo blisko siebie, wystarczy przejść dwie ulice. Widzimy się prawie codziennie, bo dzieci ją uwielbiają – z wzajemnością. Gdy tam jesteśmy widać że ma nas dość, ale gdy nie zadzwonię chociaż jeden dzień już mam telefon „a Ty co się nie odzywasz wcale?” to zdanie zazwyczaj kończy się kawą.

To mama pomagała mi gdy zaszłam w ciąże. Stawała na głowie by załatwić mi nauczanie indywidualne, co było nie lada wyczynem z jej strony. Przyjechała też do szpitala, gdy urodził się Antoś łamiąc znów swoje bariery podróży autem do większych miast. Mam cudownych obu rodziców, chociaż z tatą nie do końca potrafię się dogadać. Podobno winny jest mój i jego charakter – są podobne. Jak jeden się na coś uprze to drugi nie ma szans, dwie alfy w jednym pomieszczeniu nie wróżą nic dobrego. Dlatego ZAWSZE mama łagodziła spory, nawet wtedy gdy wyprowadziłam się sama z Antkiem i brzuchem do Poznania.

Moja mama jest najlepszą babcią!

O tak. Szczególnie dla Antka dziadkowie mogliby się nie pojawiać na kawie. To babcia jest bohaterką która robi kakao na zawołanie, nawet podczas świątecznego bałaganu w kuchni znajdzie ostatnie dwa kubki czyste by zrobić to co wnusie chcą. Gdy tylko potrzebuję opieki do dzieci ona chętnie się zgadza. Potrzebujemy pomocy finansowej, to mama nakręca tatę do tego by nam pożyczył.

Teraz ja jestem mamą i doceniam to jeszcze bardziej!

Codziennie, gdy moje dzieci pokazują mi skutecznie że macierzyństwo to nie tylko kolorowe tęcze a bardzo ciężka praca kocham moją mamę bardziej. Cieszę się że miałam codziennie ciepły obiad, czyste ubrania i wygodne łóżko. Wiem, że oni od swoich rodziców nie mieli aż takiej pomocy jaką ja mam teraz od nich – dlatego doceniam podwójnie. Jest wielka! Jest wspaniałą kobietą, która ogarnęła dwójkę dzieci tak naprawdę w pojedynkę – bo tata wracał tylko na weekendy do domu. Nie znam bardziej bezinteresownej, potrafiącej odnaleźć się w każdej sytuacji, ciepłej osoby.

Moja mama jest wyjątkowa, jedyna i najlepsza!

W codziennym rozgardiaszu nie zawsze przypomni się nam o tym by pokazać mamie że jest dla nas najważniejsza. Na szczęście raz w roku jest taki specjalny dzień, dzień w którym nosimy nasze mamy na rękach i dajemy wszystko co najlepsze! Zabieramy do restauracji, do spa, jedziemy na weekend nad morze czy dajemy upominki! Najlepsze są takie prosto z serca, stworzone samodzielnie. Na szczęście są teraz firmy które nam w tym pomogą. Jako kompletny amator w sprawach graficznych miałabym problem by stworzyć coś fajnego, znalazłam rozwiązanie idealne dla takich osób jak ja! Printu – znasz pewnie? Są najlepsi w swojej dziedzinie, to co dzięki nim i ich cudownym szablonom  udało się stworzyć dla naszych mam przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Sami zobaczcie..

Mam coś dla Ciebie!
Wchodząc w TEN LINK dostaniesz az 47% zniżki na FOTOKSIĄZKĘ dla Twojej mamy. Pokaż jej w tym dniu jak ważna jest dla Ciebie.

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

Brak komentarzy

Odpowiedz

Nasz Instagram