Śledź nas na:
Blog - archiwum

Zdradzam jakie produkty będą w naszym sklepie!

14 stycznia 2019

Długo zastanawiałam się nad tym, czy wrzucić tu opis tego co niedługo pojawi się w naszym sklepie. Z takiego marketingu jestem słaba – nie mam doświadczenia i działam zdecydowanie bardziej intuicyjnie niż książkowo. Mam cicha nadzieję że nie wyjdzie mi to źle a produkty które cały czas dzielnie od miesiąca szykują będą zachwycały wszystkich. Np, przynajmniej taka część ludzi, bym nie musiała zamykać firmy zanim się dobrze rozkręci. 

Mam wrażenie że ludzie rzuceni na gotowy produkt, bez wcześniejszej reklamy nie będą zachwyceni nim. Chociaż wszystko co chciałabym wprowadzić ma moje serce w 100%. Podpisywać się będę pod każdym produktem cała sobą. Już z dwóch – no dobra, prawie trzech bo kończę właśnie trzeci projekt jestem tak dumna – jakby to była co najmniej trójka moich dzieci. Pracowałam na to miesiąc – a teraz robotę przekazuje innym. Ja nic więcej nie mogę.

Dobra, by już bardziej nie przeciągać, zaczynam od moich postanowień. Już teraz wiem, że wszystko co ja bym chciała nie będzie wprowadzone – bo grafik nie ogarnie mi tylu zleceń w ciągu roku. A bardzo zależy mi na spójności – wiec nie wchodzi w grę zatrudnienie kogoś innego do pomocy.

Po pierwsze – seria książek

Książki jednej bohaterki. Czyli – opis wydarzeń oczami jednej osoby. To będą problemy z jakimi dziećmi spotykają się na co dzień – ale opowiedziane zdecydowanie inaczej niż w dostępnych na rynku książkach. Będzie inna narracja, inne zwroty – i zdecydowanie najpiękniejsze ilustracje. Dlaczego jeden bohater? By dzieci utożsamiły się z nim, bo będzie rozwiązywał z nimi naprawdę wielkie dla dzieci problemy. Pamiętać trzeba, że to co dla nas jest  normalne – dla dzieci niekoniecznie.

Będą akcje charytatywne książek – dwie.

Pierwsza to blogerzy dla dzieci. Już mam piękna ekipę! Każdy napisze dłuższa bajkę dla dzieci na dobranoc – powstanie taka księga na dobranoc z 10 bajkami! Druga to dzieci dla dzieci – czyli… dzieci rodziców nie blogujących piszą bajkę razem z opiekunami i to własnie te bajeczki wydajemy też w formie opowiadań na dobranoc. ilustracje będą cudowne – bo ilustrator ten sam co w poprzednich projektach. Cel jednak będzie inny – nie zarobię na tym nic. „Zabiorę” tylko tyle ile włożyłam, odliczę podatki i zysk przelejemy w grudniu dla osób które tego potrzebują.

Będą plannery i kalendarze.

Uwielbiam planować, zapisywać, rozpisywać – dobrze o tym wiesz. Jednak ani jeden na rynku nie spełnia moich oczekiwań. Jest albo za mały, albo okładka nie taka, albo papier słaby… a to grafika mnie razi. Ten będzie idealny. Kobiecy, z masa miejsca na notatki, z piękna i solidna okładka by pod koniec użytkowania nie wyglądała jak wyjęta psu z gardła. Okładki będą różne, też stworzone przez naszego grafika – dla każdego coś dobrego. Plannery moze pojawia się w okolicy czerwca, lipca by były na sezon zakupowy nowych kalendarzy wrzesień -sierpień. Jednak kalendarze będą typowo na 2020 rok. Więc okolice października. Nie będzie ich dużo – planuje po 300-500 sztuk. Nie chcę zostać z towarem na stanie. Także tu będzie akcja – kto pierwszy, ten lepszy.

Będą kubeczki.

Ale nie z napisami – chociaż jak ktoś rzuci fajny pomysł, bądź zrodzi się w mojej głowie to czemu nie. Będą kubki dla dorosłych z mega pięknymi ilustracjami – będą też kubki dla dzieci. Dla tej drugiej grupy będą z bohaterami z bajki tej o której mówiłam jako pierwszej. Wiemy przecież ze jak dziecko chwyci temat to nie puszcza. Specjalnie inwestujemy w coś, co pozwoli nam na tanie tworzenie tych rzeczy.

Będą książki tematyczne.

To właśnie te, które już mam napisane. Dwie już mam i czekam na grafikę. Pod koniec roku pojawi się też taka na dzień babci i dziadka, na święta.. To będą dłuższe bajki. Minimum 35 stron.

W marzeniach chciałabym dużo więcej, jednak wiem że poród i powiększenie rodziny nie pomogą mi w pracy nad tym wszystkim. Wiem jedno – listę produktów mam baaardzo długa, każdy z tych podpunktów który opisałam ma dużo gałęzi a samych podpunktów jest trochę więcej. Mimo wszystko na tym co wypisałam chce się skupić w tym roku – reszta może poczekać, chociaż nie ukrywam że radość będzie okropna jak zrobimy coś ponad plan. 

cof

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

Brak komentarzy

Odpowiedz

Nasz Instagram