Śledź nas na:
Blog - archiwum

Bog Parenting Poznań – czyli spotkanie dla ludzi którzy kochają się bawić!

19 sierpnia 2019

Nie wierzę że aktualnie trwają prace nad drugą edycją Blog Parenting Poznań! Nazwa może tak nie do końca mówi nam, gdzie co i jak – bo samo spotkanie odbywa się w Skórzewie w Parku zabaw Rodzinka. Pamiętam że po pierwszej edycji – a raczej kilka chwil przed nią zarzekałam się że nigdy więcej w coś takiego nie dam się wpakować. A jednak! Już za blisko miesiąc spotkamy się tam kolejny raz.

Nauczona doświadczeniem z poprzedniej edycji nie zrobię już tylu błędów.

Teraz wszystko będzie idealnie dopracowane. Każdą rzecz mam już zaplanowaną zaczynając od listy, przez upominki kończąc na najważniejszym – prelekcjach i dobrej zabawie! Postaram się by były konkursy, zabawy – chociaż sam fakt przebywania na sali zabaw dla dzieci jest dużą atrakcją dla najmłodszych. Rodzice w spokoju, bez biegania i pośpiechu będą mogli posłuchać super wystąpień i… napić się przepysznej kawy. A sernik? O matko – jak ten sernik tam smakuje!

Będą prelekcje bardzo fajnych i wpływowych blogerów.

Jestem zdania że mniej to czasem lepiej. Nie chcę by wystąpienia ciągnęły się godzinami a samo spotkanie było dla nas męczarnią. Dlatego będzie konkretnie i mega inspirująco na czele z Noemi i Asią! Każdy prelegent został wybrany tak, by zadowolić jak największą liczbę ludzi. Temat – czas wystąpienia – prelegent – te trzy punkty idealnie dobrane stworzą mieszankę nie do opisania. Będzie ogień!

Będą tez warsztaty!

Autorka książek opowie nam o tym, czy dziecko „musi się wychorować” – czyli opowieści o tym jak budować skutecznie odporność naszych dzieci od okresu niemowlęcego do momentu edukacji szkolnej. Będą też inne warsztaty – ale tylko o tym mogłam na chwilę obecną „głośno” powiedzieć. Jest tak dużo tajemnic i niespodzianek – ale naprawdę warto.

Każda z uczestniczek dostanie też upominek!

I to nie byle jaki. Nie jakieś próbki, karteczki, śmieci i inne badziewia! Będą to pełnowartościowe produkty od zaprzyjaźnionych firm. Już na instastory pokazywałam między innymi puszki z naturalnymi energetykami czy… kurcze! nie chcę zdradzać za dużo bo nie będzie niespodzianek. W każdym razie – dla 5-godzinnej zabawy za free w parku rozrywki plus dla tych upominków warto się zjawić na tym spotkaniu.

My tam będziemy!

To logiczne. Jak mogłoby zabraknąć organizatorów. Jednak w tym roku będzie towarzyszył nam ktoś jeszcze. Straszaki pojadą na mini wakacje, ale mój cycoholik bez mamy za długo nie wytrzyma. Będzie dzielnie z tatą brał udział w wydarzeniu. Nasza słodycz pojedzie tam z nami! Dla Maciusia też zdecydowanie warto tam się pojawić. A wiem, że skradł serducha wielu z Was!

Przed spotkaniem będzie licytacja!

Na specjalnie otwartej grupie na FB ruszą licytacje produktów od sponsorów. Po opłaceniu wszystkich wydatków – całość przelewam na cele charytatywne, Wy wiecie że bardzo, bardzo mi na tym zależało i wymyśliłam sposób jak to zrobić. Jednym z najlepszych były właśnie te licytacje. W wiadomości email podam link do tej grupy (uwaga! grupa zamknięta tylko dla uczestników spotkania!) będzie można za grosze dorwać produkty warte kilka stówek! Odbiór produktów z licytacji odbędzie się podczas spotkania.

Nie będzie czasu na nudę.

Prelekcje, warsztaty i inne atrakcje zaplanowane są tak – że cały czas jaki mamy jest wypełniony po brzegi. Będzie mega inspirująco i aktywnie. Będzie głowa buzowała od ilości informacji ale też – znajdziecie kilka chwil na rozmowę z innymi uczestnikami. Pamiętaj! Że idąc na spotkanie jako uczestnik – nie jako bloger – masz takie same prawa jak inni. Nie ma gorszych i lepszych – zagaduj, pytaj, rób fotki!

Jeśli planujesz otworzyć swoje miejsce w sieci…

Nie ważne czy to blog, FB, IG czy youtube – musisz tam być. To tez jedna z okazji do tego, by poznać naszą pracę – dowiedzieć się, na czym ona polega!

Zapisy na spotkanie macie pod linkiem który wklejam niżej:

TU – ZAPISY

Jestem ciekawa czy będziesz z nami tego dnia! Bardzo chcę Wasz wszystkich poznać osobiście!

 

 

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

Brak komentarzy

Odpowiedz

Nasz Instagram