Śledź nas na:
Blog - archiwum Podróże - archiwum

III Wrocławskie spotkanie blogerek

29 maja 2017

Sobota, 20 maj. Bardzo nie chciało mi się tam jechać, bo pogoda wyjątkowo nie rozpieszczała. Bałam się że Daniel z dziećmi chodząc po Wrocławskim rynku zmoknie. Zanudzą się i reszta dnia będzie beznadziejna. Na szczęście nie odwołałam swojej obecności bo poznałam cudowne dziewczyny a piękne zdjęcia z TEGO wpisu były wykonywane właśnie podczas tej wizyty. Podobno tak jest, że wycieczki na które bardzo nie chce Ci się jechać są tymi najfajniejszymi.

Całe to zamieszanie, spowodowane było dwiema pięknymi kobietami! OdNova oraz Zabiegana Mama

Spotkałyśmy się w restauracji Novocaina, która jest dosłownie PRZE-piękna! Wystrój, jedzenie, personel. Nie było ani jednego punktu do którego mogłabym się doczepić. Niestety na deser się nie załapałam, bo rodzina czekała. Na pewno tam wrócimy, ale już w czwórkę!

Odbyły się 3 prelekcje. Na pierwszy ogień poszła Pani dietetyk Joanna Arciszewska – opowiadała nam o tym jak dietą możemy poprawić sobie samopoczucie a nawet zdrowie. Poruszaliśmy tematy boreliozy, alergii a nawet pasożytów. Bardzo ciekawa rozmowa, przez co mam większe obawy o to, że moja córka może mieć jakieś robaczki w sobie.

Atrakcją numer dwa była Agnieszka Kowal która była jednocześnie fotografem wydarzenia i te wszystkie piękne zdjęcia są jej autorstwa. Dowiedziałyśmy się jak robić dobre zdjęcia, jakie powinno być gdy jest dodawana na Fb i wiele innych ciekawych informacji które (mam nadzieję) wykorzystam.

Ostatnia była Elwira ale zabijcie mnie, nie mam pojęcia o czym była prelekcja bo musiałam uciekać do mojej rodziny. Jestem pewna że była ciekawa i mega pouczająca, bo Elwira to super kobieta.

Sponsorzy

Takie spotkanie nie odbędzie się bez nich. Tym razem były to latające upominki – dosłownie!
Dzięki firmie Katalog Marzeń każda z nas otrzymała voucher na Lot samolotem ultralight ! Ja chyba mam w sobie za mało odwagi, dlatego mam świetny prezent dla Daniela na imieniny. Od firmy POKI dostałyśmy fantastyczne kosze piknikowe. Paula Tworzy przygotowała wizytówki a Patatoy mini zestaw piknikowy dla naszych dzieci!

Jeśli podobał Ci się wpis, zapraszam na nasz Facebook

2 komentarze

  • edyta 29 maja 2017 at 20:56

    Czyli czas dobrze spędzony w miłym towarzystwie. Ale ja bym się coś więcej dowiedziała o tej diecie na zdrowie i tych robaczkach.

  • Odpowiedz

    Nasz Instagram